Nepriklausomo partnerio rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
 • Nepriklausomo partnerio rinkinys suteiks jums galimybę, tapti kompanijos nepriklausomu partneriu ir iškart (po paraiškos užpildymo) naudotis net 25% nuolaida visoms prekėms, dalyvauti lojalumo programose, kompanijos organizuojamuose mitybos ekspertų mokymuose bei kituose partneriams skirtuose mokymuose apie mitybą, fizinį aktyvumą, veido priežiūrą (daug naudingų įrašų rasite jau savo paskyroje).

  Įsigijusiems rinkinį suteikiamas unikalus partnerio ID numeris. Jį gavę užpildysite on-line registracijos paraišką ir susikursite asmeninę paskyrą internetiniame Herbalife kompanijos puslapyje (registracija galima tik gavus rinkinį).

  Kaupdami taškus už įsigytus produktus, turėsite galimybę pasiekti ir didesnius nuolaidų dydžius produktams: 35%, 42%, 50%.

  O svarbiausia visada turėsite savo sponsorių (t.y. mane jeigu jungiatės prie mano komandos), kuris padės eiti šiuo keliu: siekti asmeninių geros savijautos rezultatų ar vystyti verslą.

  Nesate įpareigoti atlikti jokių privalomų pirkimų kas mėnesį. Įsigykite tik tuos produktus, kurie jums reikalingi.

  Nepriklausomi Herbalife partneriai neprivalo vystyti verslo, prekiauti produktais. Galima produktus įsigyti savo ar savo artimųjų poreikiams.

  Jūsų paraiška būti nepriklausomu partneriu galioja vienerius metus, jeigu nuspręsite pratęsti – metinis mokestis 9,93 Eur partnerio (25%,35%,42%).

  Norintiems tapti Herbalife nepriklausomu partneriu reikia užsakyti Nepriklausomo partnerio rinkinį.

  Turite klausimų? Susisiekite tel. +37062415118