Vienas lauke - ne karys!

Vienas lauke - ne karys!

     Papildomi kilogramai gali susikaupti nepastebimai. Kai kiekvieną dieną matome save veidrodyje, atrodo nepastebime kaskart priaugant po kelis papildomus gramus, arba bandome save pateisinti, kad dar ne tiek daug ir priaugau, o galiausiai užlipę ant svarstyklių pamatome skaičiukus, kurie nedžiugina.
Tuomet bandome greitai ieškoti sprendimo, kaip atsikratyti nereikalingais kilogramais. Ir nepagalvojame, kad toks lieknėjimas gali būti trumpalaikis ir kenksmingas mūsų sveikatai.
     Nors greitas svorio metimas ir vilioja, tačiau nereikia apsigauti.
Kas svarbu pradedant savo pokyčius?
     Darbas koreguojant svorį – ne tik fiziologinis, bet ir psichologinis procesas. Todėl labai svarbus šioje vietoje yra palaikymas ir motyvacija.
Manau esate nevieną kartą bandę ir vėl nuleidę rankas, nes vienam yra sunku, pritrūksta žinių, informacijos, o labiausiai trūksta palaikymo, gero žodžio ir paskatinimo, kai to labiausiai reikia.
     Štai, kodėl yra reikalingas mitybos konsultantas, kuris visada bus šalia ir padės Jums pokyčių kelyje. Pradedant pokyčius pirmą mėnesį viskas yra nauja, nežinoma, todėl svarbu bendrauti su mitybos konsultantu ir klausti visų rūpimų klausimų. Ir tikrai nėra kvailų klausimų, o yra kvaila nepaklausti.
Taip pat svarbus yra ir bendraminčių palaikymas, kurį galite gauti prisijungę į pokyčių projektus. Kartu siekti rezultatų visuomet yra smagiau. Galimybė pasikalbėti apie savijautą, apie tai kas sunkiau, kokių klausimų iškyla. O grupėje smagu yra kartu džiaugtis pasiektais rezultatais.
     Pakeiskite požiūrį į gyvenimo būdą. Pokyčiai tikrai nėra varginantis dalykas, kai viskas yra daroma tvarkingai.

Su meile, mitybos konsultantė Rūta